| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 22KW-160KW |
| Χρώμα | Ο ΛΕΥΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΣ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ | 16-630 mm |
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Διάμετρος σωλήνων | 16-63 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75KW |
| κενή αντλία | 4kw |
| Υδραντλία | 4kw |
| Ηλεκτρικά μέρη | SIEMENS |
| Διάμετρος σωλήνων | 75-315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75KW |
| Χρώμα | 9002 ΑΣΠΡΟΣ |
| μηχανή | Siemens Beide |
| Τάση | 380V 50HZ ή προσαρμοσμένος |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-32 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 45KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Τέσσερις σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνων | 2025mm |
|---|---|
| Εξωθητής | 65/132 |
| Μεταφορά | ΔΥΟ CATERPILLAR ΈΛΞΗ-ΜΑΚΡΙΑ |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικός αγωγός |
| Μέθοδος συσκευασίας | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΦΙΜ |