| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 22KW-160KW |
| Δυναμικό | 3 φάση 380V 50Hz |
| Αντιστροφέας | ΥΦΑΔΙ |
| Ελεγχος | PLC |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 1663MM |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΝΕΡΌ Ή ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΣΩΛΗΝΑΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | SJSZ51/105 |
| ΔΥΝΑΜΗ ΜΗΧΑΝΩΝ | 22KW |
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ | 150KG/HR |
| Διάμετρος σωλήνα | 315-630 |
|---|---|
| Πρότυπο Numbe | SJGF-630 |
| Χρώμα | Ο ΛΕΥΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΣ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ | 16-630 mm |
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Τύπος εξωθητών | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| μοντέλο εκχυλίστη | 50/28 |
| Πρωτοϋλικά | Πυρήνες και πρόσθετα PVC |
| Εφαρμογή τελικού προϊόντος | Σωλήνες παροχής νερού και σωλήνες αποχέτευσης |
| Μηχανή | 22KW |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 16-630 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 22KW-160KW |
| ΧΡΩΜΑ | Προσαρμοσμένος |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ | 20630MM |
| ΕΝΝΟΙΑ ΕΛΕΓΧΟΥ | PLC |
| Τύπος εξωθητών | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| μοντέλο εκχυλίστη | 60/125 |
| Πρωτότυπη ύλη | Σκόνη CPVC και πρόσθετα |
| Εφαρμογή τελικού προϊόντος | Δίοδος χημικής βιομηχανίας |
| Μηχανή | 45KW |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 1663MM |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΑΣ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | SJSZ65/132 |
| ΔΥΝΑΜΗ ΜΗΧΑΝΩΝ | 37KW |
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ | 250KG/HR |