| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 1632MM |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΑΓΩΓΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | SJSZ65/132 |
| ΔΥΝΑΜΗ ΜΗΧΑΝΩΝ | 55KW |
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ | 350KG/HR |
| PIPE DIAMETER | 20-63 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 37kw |
| χρώμα | Άσπρο πορτοκαλί μπλε |
| PIPE NUMBERS | TWO PIPES |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |