| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Τύπος εξωθητών | Δίδυμη βίδα εκχυλίστη |
|---|---|
| Πρότυπο εκχυλίσματος | 65/132 |
| Πρωτότυπη ύλη | Πυρήνες και πρόσθετα PVC |
| Εφαρμογή τελικού προϊόντος | Σωστό σωλήνα μείωσης θορύβου |
| Μηχανή | 37kw |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 16-63 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 37KW |
| ΧΡΩΜΑ | Ο ΛΕΥΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΣ |
| ΑΡΙΘΜΟΙ ΣΩΛΗΝΩΝ | ΔΙΠΛΑ ΣΚΕΛΗ |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC |
| Τύπος εξωθητών | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| μοντέλο εκχυλίστη | 65/132 |
| Πρωτοϋλικά | Πυρήνες και πρόσθετα PVC |
| Εφαρμογή τελικού προϊόντος | Σωστό σωλήνα μείωσης θορύβου |
| Μηχανή | 37kw |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |