| Διάμετρος σωλήνα | 50-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 90 έως 315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 90 έως 315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 90 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ταινία |
|---|---|
| Έννοια βιδών | κωνική δίδυμη βίδα |
| διάμετρος βιδών | 51/105 |
| max.speed | 40 |
| κεντρικό ύψος | 1050 |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-160MM |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V 50HZ 3Φάση (προσαρμοσμένη),Αίτηση πελάτη |
| Αυτόματη βαθμολογία | Πλήρως αυτόματο |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό,στηριότητα ηλεκτρονικής υποστήριξ |
| εγγύηση | 2 έτη |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |