| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 1650MM |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΑΣ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | SJSZ51/105 ή SJSZ63/132 |
| ΔΥΝΑΜΗ ΜΗΧΑΝΩΝ | 22KW ή 37KW |
| ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ | 150KG/H ή 250KG/HR |
| Υλικό | Σκόνη PVC |
|---|---|
| Βίδα | Δίδυμη βίδα |
| Ικανότητα | 200-300kg/hr |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μηχανή | Siemens |
| Έννοια βιδών | κωνική δίδυμος-βίδα |
|---|---|
| Δύναμη του εξωθητή | 22KW-160KW |
| Χρώμα μηχανών | άτομο πελατών |
| Μέγεθος του προϊόντος σωλήνων | 16630MM |
| Τάση | 220-415V |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 50-200 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | ΜΙΑ ΠΙΠΗ που παράγεται μιά φορά |
| Πρωτοϋλικά | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ή ανακυκλωμένη σκόνη και πρόσθετα PVC |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-800 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |