| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλιμο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | POM, PC, PMMA |
| Βίδα | 65 χιλιοστά |
| LD | 33:1 |
| Μοτέρ | Siemens |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| υλικό | Π.Ε |
| Διάμετρος βίδας | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αυτόματη Βαθμού | πλήρης αυτόματος |
|---|---|
| εφαρμογή | Σωλήνας |
| Κατάσταση | Νέα |
| Πιστοποιητικό | CE ISO9001 |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |