| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα/ενιαία βίδα |
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Μοτέρ | Siemens |
| εφαρμογή | διοχέτευση PVC |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | pe |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία βίδα |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE,ISO |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται) |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | Φ16-Φ630mm |
|---|---|
| Παραγωγή παραγωγής | 120-800kg/hr |
| Ισχύς κύριου κινητήρα | 18,5-90 kw |
| Πιστοποιητικό | CE & ISO9001:2000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |