| Δύναμη εξωθητών (KW) | 55kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16110mm |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 22KW-160KW |
| Δυναμικό | 3 φάση 380V 50Hz |
| Αντιστροφέας | ΥΦΑΔΙ |
| Ελεγχος | PLC |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Μηχανή | Siemens |
| σειρά της διαμέτρου | 161000mm |
| Ονομασία | γραμμή εξώθησης σωλήνων pe |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | ΠΕ |
| Μηχανή | ΣΙΜΕΝΣ |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP PE PPR |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| Πιστοποιητικό | CE ISO9001 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Σχέδιο βίδας | Μεμονωμένος βίδα |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| nverter | Εμπορικό σήμα ABB |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |