| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα/ενιαία βίδα |
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Μοτέρ | Siemens |
| εφαρμογή | διοχέτευση PVC |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | pe |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία βίδα |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Πιστοποίηση | CE,ISO |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται) |