| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πιστοποιητικό | CE ISO9001 |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Σειρά σωλήνων | σωλήνας PE 8001200mm |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Δυναμικό | 380V/220V |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Εξοδος | Μοναδική έξοδος |
| Εύρος σωλήνων | Σωλήνας PE 16-110mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για υπηρεσία |
|---|---|
| Αριθμός βιδών | Ενας |
| Κατάσταση | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| εφαρμογή | Κυματοειδής σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικός σωλήνας καλωδίων |
| Σχέδιο βιδών | διπλή βίδα |
| Τύπος | Πλαστική γραμμή παραγωγής, πλαστική γραμμή εξώθησης |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών |