| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| Ονομα | γραμμή εξώθησης σωλήνων pe |
|---|---|
| εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνα |
| Πλαστική διαδικασία | Π.Ε |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας | ΟΜΡΟΝ |
| Αντιστροφέας | ΥΦΑΔΙ |
| Condition | New |
|---|---|
| Automatic | Full Automatic |
| Plastic Processed | PPR |
| Main Electrical | Siemens and Schneider |
| After sales Service | Engineer Overseas Service |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πιστοποιητικό | CE ISO9001 |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |