| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| Πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |