| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| εφαρμογή | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE PP |
| Ικανότητας | 150-1500KG/h |
| Αριθμό μοντέλου | Λίβρα-75/150 |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας | PE |
| Πρότυπο | Sj-30 |
| Όρος | Νέος |
| Σχέδιο βιδών | ενιαίος |