| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| ΤΟΜΟΣ ΣΚΑΦΟΥ | 1000L |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ COOLER MIXER | ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΣ |
| NOTOR POWER | 11KW |
| ΑΠΟΣΤΟΛΗ | ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | Αυτοματικός έλεγχος |
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | πλήρης αυτόματος |
| εφαρμογή | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | HDPE PE |
| Δύναμη | 100kw |
| Ονομασία παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Σκοτώστε το κεφάλι. | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |