| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC, PE, PP |
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ |
| Χρήση για | Σωλήνες PVC, σχεδιαγράμματα, πιάτα κ.λπ. |
| Σχέδιο βιδών | δίδυμη βίδα |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Τύπος εξωθητών | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 161000mm |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |