| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500KG/H |
| Λειτουργία | Πλήρως αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 110 kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 1000L |
|---|---|
| Μίξη του τύπου | Τύπος του U |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 15KW |
| Απαλλαγή | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| Θερμοκρασία | AOTOMATIC |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |