| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Δυναμικότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Δύναμη κινητήρα | 37kw |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ |
| Ταχύτητα γραμμών παραγωγής | 1-5m/min |
| Πρώτη ύλη | WPC |
| Σχέδιο βιδών | Διπλός-βίδα |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC, PE, PP |
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ |
| Χρήση για | Σωλήνες PVC, σχεδιαγράμματα, πιάτα κ.λπ. |
| Σχέδιο βιδών | δίδυμη βίδα |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |