| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Αυτόματη | πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Μοτέρ | Siemens αρχική |
| αντιστροφέας | ABB |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Ονομασία παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Σκοτώστε το κεφάλι. | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |