| Δύναμη εξωθητών (KW) | 55kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16160MM |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Ανώτατη παραγωγή | 150KG/H |
| Ταχύτητα εξώθησης | 2-15m/min |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Εφαρμογή | Σωλήνας |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Σνάιντερ |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |