| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΔΕΣΜΟΣ |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτη ύλη | PE PPR PP |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Αναστροφέας | Εμπορικό σήμα ABB |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
|---|---|
| ικανότητα | 150-200kg/h |
| Πιστοποίηση | CE,ISO |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης-αυτόματος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Διαθέσιμοι μηχανικοί για το σέρβις μηχανημάτων στο εξωτερικό, Διαδικτυακή υποστήριξη, τεχνική υποστή |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| LD Ratio | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |