| όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ταινιών |
| Πλαστικό | PVC |
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πρώτη ύλη | Σκόνη PVC |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ταινιών |
| Πλαστικό | PVC |
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πρώτη ύλη | σκόνη PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| Διάμετρος βίδας | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Κόκκος PE |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος σωλήνων | 20mm1600mm |
| Παραγωγή (kg/h) | 150kg/h-1500kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για υπηρεσία |
|---|---|
| Αριθμός βιδών | Ενας |
| Κατάσταση | νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| Εφαρμογή | Κυματοειδής σωλήνας |
| Υλικό | Σβόλος PE |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών εξώθησης | 0-89rpm/min |
| Ικανότητα | 50Kg/h |
| Κιβώτιο ελέγχου | Ανεξάρτητο κιβώτιο ελέγχου |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |