| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Δύναμη (W) | 104-150KW |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 2063mm 3 στρώμα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 350 KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 630-1200MM |
| Χρώμα | Λευκό μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | ΜΙΑ- ΤΕΡΤΕΡΑ ΣΤΡΙΚΕΣ |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος εξωθητών | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| μοντέλο εκχυλίστη | 65/132 |
| Πρωτοϋλικά | Πυρήνες και πρόσθετα PVC |
| Εφαρμογή τελικού προϊόντος | Σωλήνες παροχής νερού και σωλήνες αποχέτευσης |
| Μηχανή | 45KW |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 90kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 63-250ΜΜ |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΥΝΘΕΤΟΣ ΣΩΛΗΝΑΣ ΙΝΑΣ ΥΆΛΟΥ |
| κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΛΑΙΜΗΤΟΜΩΝ |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 55KW |
|---|---|
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΣΩΛΗΝΩΝ | 16110MM |
| ΧΡΩΜΑ | Ο ΜΑΥΡΟΣ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΣΩΛΉΝΑΣ PP |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |