| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Ονομασία παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Σκοτώστε το κεφάλι. | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΔΕΣΜΟΣ |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 160KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 110315MM |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΗΝΑΣ ΖΕΣΤΟΎ ΝΕΡΟΎ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 90kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 50160mm |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΠΟΛΥ ΣΩΛΗΝΑΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ΈΛΞΗ-0FFS & ΚΌΠΤΗΣ |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | ONE LINE OR CUSTOMIZED |