| Δύναμη εξωθητών (KW) | 400KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 7101200MM |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | Υδροσωλήνας |
| Κενή δεξαμενή | ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ & ΨΥΞΗΣ |
| Πρώτη ύλη | κόκκοι pe και νιφάδες pe ανακύκλωσης |
|---|---|
| Τελικό προϊόν | στερεός σωλήνας αερίου νερού pe τοίχων |
| χωρητικότητα | 500-600 κιλά/ώρα |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τοίχος σωλήνων | Στερεός τοίχος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| διάμετρος βιδών | 65mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πρωτοϋλικά | Κόκκοι PE και masterbatch |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20mm110mm |
| Παραγωγή (kg/h) | 250kg/h-300kg/h |
| Μηχανή | Siemens Beide |
| Τύπος βίδες | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φωτογραφία και ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο |
| Διάμετρος βίδες | 60 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 38:1 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Τύπος | Πλαστική γραμμή παραγωγής, πλαστική γραμμή εξώθησης |
|---|---|
| αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP/PE |
| Διάμετρος σωλήνων | 50200mm |