| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας αγωγών |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Πιστοποίηση | CE,ISO |
| Τάση | 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται), απαίτηση πελατών |
| αυτόματος βαθμός | Πλήρης-αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή λευκό |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16630mm |
| Ταχύτητα παραγωγής | 1-8m/min |
| Ικανότητα παραγωγής | 120-800kg/hr |
| Όρος | Νέος |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 37kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 1632mm |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | Σωλήνας PEX |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 55kw |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16110mm |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | Π.Ε |
| Διάμετρος βίδας | 65 mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| διάμετρος βιδών | 65mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |