| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| Σημείωση | - Ναι, ναι. |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 280D.C. |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 630mm |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | Νερό λυμάτων |
| CITTER | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Βάρος | 8000KG |
| ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΡΑΜΜΩΝ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Πιστοποίηση | CE,ISO |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Μηχανή | Siemens |
| σειρά της διαμέτρου | 161000mm |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE PPR PP |
|---|---|
| αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Πιστοποιητικό | CE ISO9001 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία βίδα |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | περιτύλιγμα μεμβράνης |
| πλαστικό | PVC |
| Εφαρμογή | κατασκευή σωλήνων |
| Πρώτη ύλη | pvc σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |