| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Στρώμα σωλήνων | ενιαίο ή πολλαπλάσιο στρώμα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 63630mm |
| Υλικό για τη μηχανή | ss304 |
| Έλεγχος | PLC αυτόματο του ενιαίου λαστιχένιου εξωθητή βιδών |
| Επαφέας | SIEMENS |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Πρώτη ύλη | PPR |
| Τάση | 220/380/415/420/440V |
| Διάσταση (L*W*H) | 21.5*1.1M |
| Extruder power (kw) | 75KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 16-63 mm |
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 75 kW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-110MM |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Σημείωση | - Ναι, ναι. |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 160kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 180-400 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟΥ |
| Σημείωση | - Ναι, ναι. |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 160kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 161000mm |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| Εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟΥ |
| Σημείωση | Ναί |