| Όρος | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Σνάιντερ |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 355kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Σνάιντερ |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Εφαρμογή | Σωλήνας |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 90KW |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Διπλός-βίδα |
| ΧΡΩΜΑ | Ο ΜΑΥΡΟΣ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| ΧΡΩΜΑ | Ο ΜΑΥΡΟΣ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ |
| έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Παραγωγή | 3-10 kg/h |
| Inverte | ABB |
| Διάμετρος σωλήνα | 16160mm |
|---|---|
| Τάση | 380V 50HZ 3Φάσεις (Προσαρμοσμένο), Απαίτηση Πελάτη |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα | Πλήρως αυτόματο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό,στηριότητα ηλεκτρονικής υποστήριξ |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ταινιών PE |
|---|---|
| Όνομα | εγκαταστάσεις παραγωγής σωλήνων PVC |
| Σχέδιο βίδας | Διπλή βίδα |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |