| Ονομασία παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Σκοτώστε το κεφάλι. | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Δύναμη | 30KW |
| Τάση | 220V/380V/415V |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 16110mm |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | Σωλήνας PP |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | κανονικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Zhangjiagang |
| Διάμετρος σωλήνα | 20 έως 400 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| Σημείωση | - Ναι, ναι. |