| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Όνομα | Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή σωλήνων |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Θερμοκρασία contrller | OMRON |
| Αναστροφέας | ABB |
| Τάση | 380V/220V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Σειρά σωλήνων | σωλήνας PE 16110mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |