| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτη ύλη | Κόκκος PE και masterbatch |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
| Διάμετρος σωλήνων | 16mm63mm |
| Παραγωγή (kg/h) | 250kg/h-300kg/h |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βιδωτό υλικό | 38crmoala |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ | 16-1200 χιλιοστά |
| Διάμετρος σωλήνα αερίου | 16-160MM |
| Βιδωτή έννοια | ΜΟΝΟΒΙΔΑ / ΣΥΝΕΞΕΛΑΣΗ |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΔΕΣΜΟΣ |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| εγγύηση | 1 έτος |