| Ετικέτα μετατροπέα | ΑΒΒ ή Danfoss |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | PVC |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό προφίλ |
| ηλεκτρικό | Σίμενς, Όμρον, Σνάιντερ. |
| Σχεδιασμός βίδες | Κωνική δίδυμη βίδα |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική | PVC |
| Σχέδιο βιδών | Διπλή βίδα |
| Διάμετρος προϊόντος | 1220 mm |
| ισχύς (w) | 75 KW |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | Διπλός-βίδα |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 70kw |
| Πλάτος του σχεδιαγράμματος | 50500mm |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Τύπος προϊόντων | wpc και πλαστικό σχεδιάγραμμα |
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
| Μοτέρ | Siemens |
| Τάση | 380V 50HZ |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC |
| Ελεγχος | Οθόνη αφής PLC |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | Πολυστυρένιο |
| εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 500L/1000L |
|---|---|
| Τύπος αναμικτών | Κάθετος/οριζόντιος |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 55/72/15KW |
| Απαλλαγή | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| θερμοκρασία | AOTOMATIC ΕΛΕΓΧΟΣ |
| όνομα | PET που ανακυκλώνει τη γραμμή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματα |
| Τάση | σύμφωνα με την απαίτησή σας |
| Βάρος | 8 τόνος |
| Υλικό | PVC, PE, PP, PET, CP Κ.ΛΠ. |