| Τύπος εξωθητών | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Πλαίσιο ευρέως | 300MM ευρέα |
|---|---|
| πάχος ράμπας | 100 χλστ |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Αντιστροφέας | ΥΦΑΔΙ |
| Κύριος κινητήρας Μοτέρ SIEMENS BEIDE | ΕΚΤΟΣ μοτέρ |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Πρότυπο εξωθητών | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 300mm |
| Δύναμη μηχανών | 55kw |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλεγχος | Οθόνη αφής PLC |
| ΤΥΠΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗ | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 22-110KW |
| Πρώτη ύλη | PVC |
| ΜΈΓΕΘΟΣ PRFILE | 1220MM |
| Υλικό βιδών | 38CrMoAlA |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εμπορικό σήμα αναστροφέων | ABB ή Danfoss |
|---|---|
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC |
| Τύπος προϊόντων | wpc και πλαστικό σχεδιάγραμμα |
| Ηλεκτρικός | SIEMENS, Omron, Σνάιντερ |
| Σχέδιο βιδών | κωνική δίδυμη βίδα |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 800L/2500H |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΑΝΑΜΙΚΤΩΝ | VERTICAL/HORIZONTAL |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 83/72/110KW |
| ΑΠΑΛΛΑΓΗ | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | AOTOMATIC ΕΛΕΓΧΟΣ |