| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 18,5 kw |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Χρώμα προφίλ | επιλογή |
| Όνομα | Γραμμή παραγωγής WPC |
|---|---|
| Εξωθητής | κωνικός εξωθητής δίδυμος-βιδών |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| μήκος μηχανών | 20m |
| Κόπτης | Πριόνιο |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 300 χλστ |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| πρώτη ύλη | WPC |
| Μεταφέρουν | ΚΑΜΠΙΛΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Δύναμη (W) | 55kw |
|---|---|
| Τάση | 380v, 3p, 50hz |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC |
| Τύπος προϊόντων | wpc και πλαστικό σχεδιάγραμμα |
| Βάρος | 9T |
| Τύπος εξωτήρα | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 75 kW |
| Πρωτοϋλικά | ΠΡ/ΠΕ και ξύλινα σφαιρίδια και πρόσθετα |
| Δυναμικό παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εκτύπωση |