| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Διπλή βίδα |
|---|---|
| ισχύς (w) | 55 KW |
| Δυναμικό | 380V, 3P, 50HZ |
| πρώτη ύλη | PVC |
| Τύπος προϊόντος | Πλαστικό προφίλ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλιοστά |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | Πολυστυρένιο |
| εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Τρόπος ψύξης | ψεκάζοντας ακροφύσιο |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Πολυστυρένιο |
| Εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Πολυστυρένιο |
| Εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |