| ΤΟΜΟΣ ΣΚΑΦΟΥ | 1000L |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ COOLER MIXER | ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΣ |
| NOTOR POWER | 11KW |
| ΑΠΟΣΤΟΛΗ | ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | Αυτοματικός έλεγχος |
| Δύναμη (W) | 55-280kw |
|---|---|
| Με κινητήρα | Simens |
| μοντέλο | Ενιαία Screw εξώθησης |
| Κατάσταση | Νέα |
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία |
| Πρώτη ύλη | PP/PE κομμάτια λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Ικανότητα | 500kg/h |
| Λειτουργία | Πλήρης αυτόματος |
| Συνολική ισχύς | 110kW |
| ΣΥΝΤΕΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ | ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΟΝΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΩΝ ΕΓΓΡΆΦΩΝ |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 1000L |
|---|---|
| Μίξη του τύπου | Τύπος του U |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 15KW |
| Απαλλαγή | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| Θερμοκρασία | AOTOMATIC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινες περιπτώσεις και παλέτες |
|---|---|
| Υλικό διαδικασίας | masterbatch |
| Σχεδιασμός | Ανάλογα με τους πελάτες |
| μοντέλο | Ενιαία Screw εξώθησης |
| Διάσταση | 8000*1500*2500mm |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Δυναμικότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Δύναμη κινητήρα | 37kw |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |