| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC |
|---|---|
| Χρήση | Υδροσωλήνας |
| μοντέλο | SJSZ |
| Κατάσταση | Νέα |
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Σχέδιο βίδας | μονόκλινο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| Εφαρμογή | Σωλήνας |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP / PE / PVC |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 mm |
| Αποδόσεις | 10 έως 30 kg/h |
|---|---|
| γκάμα προϊόντων | Διάμετρος βιδών 45 και 51 mm |
| Μοντέλο | SJSZ |
| Κατάσταση | νέος |
| Σχέδιο βίδας | Δίδυμη βίδα |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 800L |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΑΝΑΜΙΚΤΩΝ ΘΕΡΜΑΣΤΡΩΝ | ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟΣ |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 83/110KW |
| ΑΠΟΣΤΟΛΗ | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | ΑΟΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |