| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 100-500KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Ισχύς κινητήρα | 37 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τελικό προϊόν | Παραγωγές PVC |
|---|---|
| Κύριο ηλεκτρικό μέρος | Siemens Σνάιντερ |
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Όρος | Νέος |
| Σχέδιο βιδών | δίδυμη βίδα |