| Διάμετρος σωλήνα | 90 έως 315 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 75kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Μονό σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Κύριο ηλεκτρικό μέρος | SIEMENS |
|---|---|
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PVC |
| Εφαρμογή | Σχεδιάγραμμα |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
| Μοτέρ | Siemens |
| Τάση | 380V 50HZ |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 300L / 600L |
|---|---|
| Τύπος αναμικτών | ΚΑΘΕΤΟΣ |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 45/55/11 KW |
| Απαλλαγή | Πνευματικός |
| Θερμοκρασία | ΑΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ |
| Ταχύτητα γραμμών παραγωγής | 1-5m/min |
| Πρώτη ύλη | WPC |
| Σχέδιο βιδών | Διπλός-βίδα |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| Πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 800L/3000L |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ ΑΝΑΜΙΚΤΩΝ | ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟΣ |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 83/110/30KW |
| ΑΠΑΛΛΑΓΗ | ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | ΑΟΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ |
| ΟΓΚΟΣ ΣΚΑΦΩΝ | 500L/1000L |
|---|---|
| Τύπος αναμικτών | Κάθετος/οριζόντιος |
| NOTOR ΔΥΝΑΜΗ | 55/72/15KW |
| Απαλλαγή | ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ |
| θερμοκρασία | AOTOMATIC ΕΛΕΓΧΟΣ |