| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Δυναμικότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Δύναμη κινητήρα | 37kw |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Μικρά μόρια |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| ΜΟΝΤΕΛΟ EXTRUDER | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1240 χιλιοστά |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Σχέδιο βιδών | Ενιαία |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | πλήρης αυτόματος |
| εφαρμογή | Σωλήνας |
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE |