| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μοτέρ | Siemens Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| ΜΟΤΕΡ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Gearbos | Ενσωματωμένο κιβώτιο ταχυτήτων |
|---|---|
| Μοτέρ | Siemens Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Ηλεκτρικά μέρη | Siemens ή Schnider |
| Παραγωγή | 800kg/h |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | Βιόντιες ολοκληρωμένες |
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
| Μοτέρ | Siemens |
| Τάση | 380V 50HZ |
| Πλαστική διαδικασία | PE |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μοντέλο | SJSZ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Σχέδιο βίδας | Δίδυμη βίδα |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Μοτέρ | Siemens |
| Διάμετρος σωλήνα | 90 έως 315 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 75 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Ενιαίος σωλήνας |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55 kW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |