| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| ΔΥΝΑΜΗ ΕΞΩΘΗΤΗ | 55KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ | Δύο σωλήνες |
| Πρώτη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| μοντέλο | SJSZ |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Σχέδιο βιδών | Δίδυμη βίδα |
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Μοτέρ | Siemens |
| Δυναμικότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Δύναμη κινητήρα | 37kw |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |
| Ικανότητα | 500-1000KG/HR |
|---|---|
| ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟΧΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΧΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΟΣ Ή ΠΡΟΦΙΛΟΥ |
| Τελικά προϊόντα | Σκόνη |
| Μηχανοκίνητη ισχύος | 37kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |