| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Αριθμός βιδών | Δύο |
|---|---|
| Μηχανή | Simens |
| Όροι πληρωμής | TT ή L/C |
| Πάχος στρώματος Nitrided | 0,4-0,7 mm |
| Πρώτη ύλη | PVC |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Διπλός σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Διάμετρος σωλήνα | 75-250 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 55 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνες | Μονό σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Ονομασία παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Σχέδιο βίδας | μονόκλινο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματο |
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP / PE / PVC |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 mm |
| Σχέδιο βίδας | μονόκλινο |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| εφαρμογή | σωλήνας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP PE |
| Ικανότητα | 150-1500kg/h |