| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό | PE |
| διάμετρος βιδών | 65mm |
| Αναλογία LD | 33:1 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Αυτόματη | πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PPR |
| Εμπορικό σήμα μηχανών | Siemens αρχική |
| αντιστροφέας | ABB |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | ΑΥΘΑΔΗΣ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Σνάιντερ |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Διάμετρος σωλήνα | 16-630 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 22KW-160KW |
| Χρώμα | Ο ΛΕΥΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΣ |
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ | 16-630 mm |
| Ελεγχος | PLC |
| Πρώτη ύλη | κόκκοι pe και νιφάδες pe ανακύκλωσης |
|---|---|
| Τελικό προϊόν | στερεός σωλήνας αερίου νερού pe τοίχων |
| χωρητικότητα | 500-600 κιλά/ώρα |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τοίχος σωλήνων | Στερεός τοίχος |
| Δύναμη εξωθητών (KW) | 160KW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων | 110315MM |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΗΝΑΣ ΖΕΣΤΟΎ ΝΕΡΟΎ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ |
| ΓΡΑΜΜΗ ΣΗΜΑΔΙΩΝ | ενιαίος εξωθητής βιδών |