| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνων | 20-63mm; 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Κεφάλι κύβων | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| ταχύτητα παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Πρώτη ύλη | PE PPR PP |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| χρώμα | Ο Μαύρος, πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | ΣΩΛΉΝΑΣ PPRC |
| Αναστροφέας | Εμπορικό σήμα ABB |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |
| Δύναμη εκτόξευσης (kw) | 355kW |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 355-800MM |
| Χρώμα | Λευκό ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | ΔΟΣΜΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΕΡΑΣ |
| Σημείωση | Μία γραμμή ή προσαρμοσμένη |