| Διάμετρος σωλήνα | 20 έως 400 |
|---|---|
| Η δύναμη του εξωθητήρα | 75 KW |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμοί σωλήνων | Μονό σωλήνας |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έξοδος | ενιαία έξοδος |
| Μηχανή | SIEMENS |
| Αναστροφέας | ABB |
| Σχέδιο βιδών | Μονής βίδας |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Μοτέρ | Η Siemens κατασκευάζεται στην Κίνα. |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά δύο ζωνών |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| ταχύτητα εκτόξευσης | 0,8-1μ/Ελπ |
| Ικανότητα | 300kg/h |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως Αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | ΠΡΡ |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Μετά την πώληση | Υπερπόντια υπηρεσία μηχανικών |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PPR |
| Κύριος ηλεκτρικός | Siemens και Schneider |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανική Υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |
| Όνομα Παραγωγής | Μηχανή παραγωγής σωλήνων PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Μέγεθος σωλήνα | 20-110 mm, 3 στρώματα |
| Ικανότητα εξωθητών | 350kgs/h για το εσωτερικό &outer +180kgs/h μέσο GF |
| Πεθαίνω | co-extrusion 3 στρώματος με δύο εξωθητές |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 12m/min 20m/min 28m/min |