| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SJSZ |
| Ταχύτητα γραμμών παραγωγής | 1-5m/min |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | WPC |
| Σχέδιο βιδών | Διπλός-βίδα |
| Εξοργιστής | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Κίνηση κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | ΠΟΥΡΑ ΚΑΤΟΥΡΙΚΟΥ |
| Χωρητικότητα εξόδου | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Ανάγλυφο |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC |
| Ελεγχος | Οθόνη αφής PLC |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Τύπος εξωτήρα | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 75 kW |
| Πρωτοϋλικά | ΠΡ/ΠΕ και ξύλινα σφαιρίδια και πρόσθετα |
| Δυναμικό παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εκτύπωση |
| Τύπος εξωτήρα | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 55 kW |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΟΥΡΑ ΚΑΤΟΥΡΙΚΟΥ |
| Δυναμικό παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εκτύπωση |
| Τύπος εξωτήρα | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 75 kW |
| Πρωτοϋλικά | ΠΡ/ΠΕ και ξύλινα σφαιρίδια και πρόσθετα |
| Δυναμικό παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Εκτύπωση |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | Πριόνιο |