| Τύπος εξωθητών | ΚΩΝΙΚΗ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| Drive μηχανών | 75KW |
| Πρωτοϋλικά | ΠΡ/ΠΕ και ξύλινα σφαιρίδια και πρόσθετα |
| Δυναμικό παραγωγής | 400kg/h |
| Μέθοδος επεξεργασίας | Αποτύπωση σε ανάγλυφο |
| Πρότυπο εξωθητών | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | WPC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Κόπτης | ΚΟΠΤΗΣ ΠΡΙΟΝΙΩΝ |
| Τύπος εξωτήρα | 51/105 ΚΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΜΙΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΡΙΣΜΟΣ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 20*20 |
| Δύναμη κινητήρα | Η Siemens |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 800 χλστ |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | WPC |
| Χρώμα προφίλ | λεπτό έλασμα |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SJZ |
| Μοτέρ | Siemens |
| πρώτη ύλη | ΠΕΥ WPC |
| Σχέδιο βίδας | Διπλή βίδα |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Μοντέλο εξωθητήρα | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1240 mm |
| Ισχύς κινητήρα | 55 KW |
| πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Κεντρικό ηλεκτρικό μέρος | Siemens |
|---|---|
| Δυναμικό | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Πολυστυρένιο |
| Εφαρμογή | Προφίλ |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Μοντέλο εξωθητήρα | ΑΠΟΤΕΛΕΙΣΜΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | Μέγιστο. 2140MM |
| Μονής εξωθητήρας βιδών | SJ 120/35 |
| πρώτη ύλη | ΠΕΛΛΕΤΕΣ ΠΡ |
| Κόπτης | Πριόνιο |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | Διπλός-βίδα |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 55kw |
| Τάση | 380v, 3p, 50hz |
| ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ | PVC |
| Τύπος προϊόντων | wpc και πλαστικό σχεδιάγραμμα |