| Τύπος εξωθητών | 51/105 ΚΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΜΙΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΡΙΣΜΟΣ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 50 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΚΑΤΑΡΠΙΛΕΣ ΠΑΡΑΓΟΥΝΕΣ |
| Εξοργιστής | 51/105 ΚΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΜΙΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΡΙΣΜΟΣ |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 100 χλστ |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | ΔΥΟ ΚΑΤΑΡΠΙΛΕΣ ΠΑΡΑΓΟΥΝΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΞΩΘΗΤΩΝ | ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΣ ΕΞΩΘΗΤΗΣ ΒΙΔΩΝ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ | 1240mm |
| Δύναμη μηχανών | 55KW |
| Πρώτη ύλη | PVC & ΠΡΌΣΘΕΤΕΣ ΟΥΣΊΕΣ |
| Έλξη-OFFS | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Τύπος εξωτήρα | 55/110 ΚΩΝΙΚΟΣ ΔΙΠΛΗ ΒΙΔΑ EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 1180mm |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΟΜΠΕΣ |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| Εξοργιστής | 55/110 Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Μέγεθος προφίλ | 1180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 22 KW |
| πρώτη ύλη | PVC Powder & Additives |
| Μεταφέρουν | Δύο ανεξάρτητες διαδρομές |
| EXTRUDER TYPE | 51/105 CONICAL TWIN SCREW EXTRUDER |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΦΙΛ | 50 χιλιοστά |
| MOTOR POWER | 22KW |
| Πρωτοϋλικά | PVC ΣΚΟΝΗ & ΠΡΟΣΘΕΤΑ |
| ΑΠΟΣΤΥΛΩΣΕΙΣ | ΔΥΟ ΚΑΤΑΡΠΙΛΕΣ ΠΑΡΑΓΟΥΝΕΣ |